Flylist Spotify'da şarkılarınızın dinlenmelerinin artmasına ve yeni kitlelere sesinizi duyurmanıza yardımcı olur. Spotify'da bulunan ve her geçen gün büyüyen çalma listelerimize şarkılarınızı ekler ve dinleyici ile buluştururuz. 

Kendinize en uygun olan kampanyalarımızdan birisini seçerek yeni kitlelere ulaşmaya başlayabilirsiniz.

Hayır! Sizler ve şarkılarınız için özel kampanya oluşturmamızı isterseniz; şarkılarınız için global veya ulusal çapta detaylı reklam programı hazırlıyoruz. Bunun için lütfen iletişime geçin!

Şarkımı nasıl gönderebilirim?

Bilgisayarınızda veya Akıllı Telefonunuzda Spotify'ı açın. Şarkınızı veya profilinizi arayın - içeriğin sağında üç nokta bulacaksınız, üzerlerine tıklayın ve bağlantıyı kopyalayıp siparişinize ekleyin. Promosyonunuza başlamak için bize şarkınızın veya profilinizin doğru bağlantısını göndermelisiniz:

Bir şarkının doğru bağlantısı şu şekilde başlar: https://open.spotify.com/track/
Profilinize doğru bağlantı şu şekilde başlar: https://open.spotify.com/artist/
Her siparişte sizden bir bağlantı istiyoruz, kasaya gitmeden önce bağlantınızı girmelisiniz. 

Önemli: Albüm bağlantılarını (https://open.spotify.com/album/) yalnızca tekli şarkılar için promosyonlar yaptığımız için kabul etmiyoruz. 
 

Hizmetiniz yasal mı?
Elbette! Emin değilseniz, daha küçük promosyon kampanyası boyutlarımızdan birini denemenizi öneririz. Hizmetimizi denedikten sonra, sonuçlardan memnun kalacağınız ve daha büyük paketleri denemek için bize geri döneceğinizden eminiz.

 

Flylist ile viral olmak mümkün mü?
Hizmetimizi kullanarak viral olmak gerçekten mümkün. Sadece son kullanıcılarımızın incelemelerine göz atın! Flaylist ile bir promosyon kampanyası başlatmak, rakip hizmet sağlayıcılarımıza kıyasla% 95 daha fazla öne çıkma imkanı sağlar.


Bir playliste girersem ne kadar dinlenme, takipçi gelir?

Bu tamamen şarkınıza bağlı! Ama durun ortalama istatistiklerimiz var. Ortalama olarak en büyük listemizde yer alan bir şarkıya bir haftalık sürede 2000 ila 5000 arasında dinlenme gelir. Takipçi durumu yine değişkenliğe bağlı olmak üzere aldığımız ortalama istatistiklere göre bir haftalık süre sonucunda 100 ila 1000 arasında takipçi elde edebilirsiniz.